Supernatural
Új hozzászólás
Odaát

[2005-] 15 évad 327 epizód
Utoljára vetített rész
15x20 - 2020.11.19
Carry On


Utoljára hozzászóltak:
leichtnerb | Felhasználó

Annyira egyertelmu volt hogy ez lesz, tudtam, hogy crowley atment a patkanyba XD, tudtam hogy castiel meghal, mondjuk arra nem szamitottam, hogy crowley felaldozza magat, meg hogy merry bezarodik, de na...

propor | Felhasználó

nagyot ütött szerintem mindenki számára a Chuck-os dolog... >:o

StarWish | Felhasználó

A rész legnagyobb poénja! :D
Fordította: Deino, a Kalinka Pusztítója
és Falatka, a Korsók Bajnoka

StarWish | Felhasználó

Ez az egyik legjobb rész! :D Történet is halad, poénok is vannak!
Spoiler MUTAT
Az, hogy Eric Kriple-t meg Misha-t (Cas) is megölik nagyon nagy. Meg még ki tudja kit a stából. Igaz poén volt hogy magukat tették bele. A Genevere (Ruby) szál meg mindent visz!

Bocs, ha hibáztam a neveket illetően!

StarWish | Felhasználó

Szerintem az eddigi évadok egyik legjobb része. Igazi Spernatural paródia. A végén pedig ez, mindent visz:

StarWish | Felhasználó

Nagyon jó rész volt. Az, hogy fekete-fehér, a sorozat zene, a szörny! Nekem nagyon tetszett. Kicsit vissza hozta a régi filmek ízét! :)

Spider | Moderátor

Zseniális volt az évadzáró, legalább is szerintem. Rég nem volt ilyen jó. Októberig bele halok a várakozásba.

barta | Felhasználó

Nekem az első két évaddal semmi bajom nem volt. Nekem nagyon tetszettek.

JohnHU | Admin

Érdekes, én az első 2 évadon átszenvedtem magam kb, és csak aztán tetszett meg igazán, valahogy kinőtték magukat a készítők...

6 évad talán tényleg nem a legjobb, de így mostanra már kezd visszajönni:)

barta | Felhasználó

Kér érte, de ettől még nem adom fel ;)

stargatelost | Tag

Lesznek jobb részek, lesznek gyengébbek, de olyan soha nem lesz már, mint amilyen az első 5 évad volt. Főleg főszál szempontjából nem.

barta | Felhasználó

6. évad elég gyenge eddig (10. résznél tartok) :S. Remélem jobb lesz ennél mert nagyon bejött ideáig a sorozat.

Sauron | Moderátor

Ez a Belladonnás beszólás az évad poénja :D

valyriansteel | Felhasználó

Az előző évadokban "elhagyott" epizódszereplők közül végre egy visszajött! Charlie <3

JohnHU | Admin

Jó volt ez a visszatérés, semmi extra, de hiányzott már :)

barta | Felhasználó

dara elkezdve

JohnHU | Admin

That's all, folks! :D

Impresszum | Facebook | WN Mobil | Ötletek