MythBusters
Új hozzászólás
Állítólag...

[2003-] 20 évad 273 epizód
Utoljára vetített rész
20x13 - 2018.02.14
Valentine's Day Myth Madness


Utoljára hozzászóltak:
matricas85 | Felhasználó

űrég de nehéz volt rájönni melyik részt hol találom

http://www.episodeworld.com/show/MythBusters/season=11/english

ez az oldal segített 11.évad első részét kerestem:
az itt a whatnext-en a 2012.évad 14. része

matricas85 | Felhasználó

Valami hiba van mert 2016 évad nemhiszem h. létezik belőle. :)

marsters | Felhasználó

Kacsurka
feriman

Ez a tvmaze hibája? Szeretnek hülyeségeket csinálni az egyik ilyen hogy az évadot évnek titulálják ez eddig talk showknál volt de most már elkezdték itt is. Másik hülyeségük hogy duplákat egynek számolják pl egy buffy náluk 143 részes hiába minden hol neten 144.

Úgy tudjátok behozni a részeket hogy kis négyzetre kattintotok



Aztán felugrik ez az ablak



Itt menjetek 2003-ra azt hiszem és ezután már sikerülni fog bejelölni a részeket.

kacsurka | Felhasználó

Év szerint van, 2016. évadnál megjeleníti a részeket, de így akkor se jó.

feriman | Felhasználó

Továbbra sem jó. 2016 évadot jelöl, a részeket pedig nem jeleníti meg.

kacsurka | Felhasználó

Valami megint nagyon szétcsúszott. A 2016 évad kicsit soknak tűnik, ez az v szerint rendezés nem valami jó.

dacoon90 | Felhasználó

Valószínű. Vizsgáltam kicsit az új elrendezést, és szinte biztosan állíthatom, hogy két korábbi évad csúszott bele a korábbi évadokba. Ez eredményezte a mostani kavarodást.

MMD | Staff

Még egyszer importáltam, de ezek szerint nagy valószínűséggel a sorozat TVRage oldalán történtek változtatások. Lehet, hogy egy más, biztosabb forrás alapján rendszerezik az évadok epizódjait? Ilyennel még nemigen találkoztunk...

dacoon90 | Felhasználó

Képernyőfelvétellel nem igazán tudom megoldani.
Megpróbálom elmagyarázni mi történt: Korábban a legelső epizód, ami még bejelöletlenül volt a Hail Hijinx. Ez ha jól emlékszem régi listázás szerint a 13. évad 3. része volt. Most ez lett a 11. évad 3. része. Ebből adódóan az utána következő részek (talán) a régebbi számozás szerint csúsztak egymásra. Gyanítom, hogy a problémát néhány rész (akár évad) a mostani 8. évadba történő vándorlása okozza. Gyanúsan sok rész szerepel jelenleg abban az évadban.

MMD | Staff

Készíts egy képernyőfelvételt (printscreen) a problémás, csúszott epizódokról.

dacoon90 | Felhasználó

A csúszás még mindig fennáll. Az epizódok sorrendje megváltozott, és néhány bejelölt epizód helyet cserélt a meg nem nézettekkel. Tekintve, hogy mekkora összevisszaság van az így is a sorozat szinkronjával, évadjainak számozásával, így soha nem tudom meg, hogy mit érdemes megnézni.

MMD | Staff

Importálás közben elcsúszott valamit és úgymond eltűntek az évadok az epizódjaikkal együtt, korrigálva.

dacoon90 | Felhasználó

Omg, mi történt itt az évadok elrendezésénél? Pár epizód be volt jelölve nekem, mint megtekintett, na de most eltévedtem. Az epizódok összekuszálódtak, én meg csak agyalhatok azon, hogy mit láttam és mit nem.

Impresszum | Facebook | WN Mobil | Ötletek