Mr. Robot
Új hozzászólás
Mr. Robot

[2015-] 4 évad 45 epizód
Utoljára vetített rész
4x13 - 2019.12.22
Hello, Elliot


Utoljára hozzászóltak:
LordAthis | Felhasználó

Nem tudom, eddig hogyan került el a dolog, de nagyon jó sorozat!

Egyszerre bánom is, hogy Befejezett, mert tényleg j volt nézni, másfelöl szeretem a kerek történeteket, amiknek van eleje, mondanivalója, történnek benne események, hibák és végül van vége, lezárása!
Valódi!
Nem összecsapott!

Külön érdem, hogy a Hack része amennyire csak lehet hiteles, nem légből kapott bármikor bárkit könnyedén feltörünk, bármit tesz is, annak ellenére...
..megalapozott Social Engineering-re épül azokban az esetekben, amikor technológilag megfelelően védett a célpont, ezáltal kiderül, nem minden, vagy nem azonnal törhető!

A Fejezetek címválasztása külön csemege, a társadalomkritika, a pszichológiai vonal, a rengeteg párhuzam a Szociopaták és Skizofrének világából/világáról...

Újabb pipa a többször megnézős kedvencek közé került sorozatokhoz!

Enjoy!

rolex94 | Felhasználó

fasza nagyon

VMartina15 | Felhasználó

Már 7 perc után azt mondtam magamnak, hogy imádom! Érdekes sorozat nem az a tömeg és pont ez tetszik benne. Nagyon bejön a főszereplő stílusa, hogy antiszoc és ez a hacker része is szerintem brutál jó. Ami még nagyon tetszik, az Elliot hozzáállása a társadalomhoz (Fuck Society) mert nagyon igaz és okos dolgokat mond. Természetesen az avatar képem is ezzel kapcsolatos lett. : ) Azt hiszem megtaláltam a jövendőbeli kedvenc sorozatomat! : ) Nekem egyértelműen 10/10.

gnorbi | Felhasználó

Kegyetlen jó sorozat! Nekem nagyon tetszett. :)

Impresszum | Facebook | WN Mobil | Ötletek