Bates Motel
Új hozzászólás
Bates Motel - Psycho a kezdetektől

[2013-] 5 évad 50 epizód
Utoljára vetített rész
5x10 - 2017.04.24
The Cord


Utoljára hozzászóltak:
rellip | Felhasználó

Igán, bár azért némileg meglepő volt hogy az eddig épített szálakat tulajdonképpen teljesen elvarrták.

MMD | Staff

Ez az epizód is elképesztően tetszett. :D

JohnHU | Admin

nem tudják eldönteni milyen műfaj legyen. Szerintem ez teljesen tudatos, direkt akarják, hogy ebből se következtesd ki, hogy mi van a háttérben, nagy meglepetések lesznek még itt :)

Cucuminator | Felhasználó

Eddig nagyon jó, nagyon tetszik. Sajnos kicsit még azt érzem, hogy nem tudják eldönteni milyen műfaj legyen.

MMD | Staff

Eddig nagyon szépen alakul a sorozat, minden egyes epizód hoz valami újat és váratlant! Példának okáért a sorozatjunkie.hu kritikusai is csak dicsérni tudják, sokakat meglepett. Aki csak teheti, nézze. :)

Csak a 2. évadról találtam infót, ami 10 részes lesz.

Guszti007 | Felhasználó

Bejövős nagyon az az egy baj vele, hogy ilyen rövid lett az első évad :/

rellip | Felhasználó

Kegyetlenül bejön eddig ez a sorozat!
Az elején azt hittem hogy az lesz majd a csavar, hogy az anyuka gyilkol, és csak a végén derül majd ki hogy igazából Norman a gyilkos. De ezt a skizós dolgot már most gyorsba ellőtték.

MMD | Staff

Ezzel a 3. epizóddal már rendesen megvett magának a sorozat, egyre jobb és jobb! :)

rellip | Felhasználó

Most néztem meg egyben az első két részt, és nekem is bejött. A pilot még még annyira nem volt kimagasló, de a második már teljesen megfogott.

MMD | Staff

No igen, nekem is bejött.

Cucuminator | Felhasználó

Nagyon jó kis pilot volt. Biztosan folytatom.

Impresszum | Facebook | WN Mobil | Ötletek