The Americans
Új hozzászólás
Foglalkozásuk: Amerikai

[2013-] 6 évad 75 epizód
Utoljára vetített rész
6x10 - 2018.05.30
START


Utoljára hozzászóltak:
kasmat | Tag

ExiT29 idézete a comment:com-ról van:
http://comment.blog.hu/2013/01/02/szovjet_kemek_es_sorozatgyilkos-szektafonok_2013_legjobban_vart_sorozataiban

Egyébként a Sorozatjunkie-n is csupa jót írnak róla:
A The Americans a 80-as években játszódna és két KGB-ügynök komplex házasságáról szólna. A két, magát amerikainak kiadó kém házassága persze megszervezett, gyerekeik pedig nem is tudják, kik valójában a szüleik.
---
De most komolyan, ne tudjátok meg, hogy mennyire elkezdett érdekelni a The Americans, amikor először olvastam a fenti szinopszist. És akkor még nem is tudtam, hogy benne lesz Keri Russell vagy Noah Emmerich (fura, hogy több szereplő neve nem szivárgott ki, de nyilván az FX nem fogja elaprózni), arról nem is beszélve, hogy Graham Yost is ott van a készítők között.

Ezek után muszáj leszek én is bepróbálni! ;)

JohnHU | Admin

Érdekesnek hangzik, én tuti belenézek. forrást is linkelhetsz nyugodtan :)

ExiT29 | Felhasználó

Régóta várjuk az FX új, kémes sorozatát, írtunk is róla bőven, mert iszonyú érdekesnek tűnik az alapkoncepció - a pilottól a kritikusok meg egyöntetűen elájultak mindenfelé. A nyolcvanas években játszódó The Americans főszereplői szovjet kémek, akiket ara képeztek ki otthon, hogy tökéletes amerikaikként éljék életüket, és közben várják a rogyina utasításait az imperializmus romba döntését illetőleg. Az amerikai életforma egyiküknek nagyon bejön, ráadásul az évek során gyerekeik is lesznek, meg kutyájuk, két autójuk, meg minden olyasmijük, ami egy rendes középosztálybeli amerikainak van. A sorozat akkor kezdődik, amikor a kémcsalád mellé egy FBI-ügynök költözik akinek pont az a dolga, hogy orosz hírszerzőkre vadásszon. Szereplők: Matthew Rhys, Keri Russell, Noah Emmerich, Keidrich Sellati, Holly Taylor és Maximiliano Hernandez.

Impresszum | Facebook | WN Mobil | Ötletek