Once Upon a Time
Új hozzászólás
Egyszer volt, hol nem volt

[2011-] 7 évad 156 epizód
Utoljára vetített rész
7x22 - 2018.05.18
Leaving Storybrooke


Utoljára hozzászóltak:
Lory86 | Felhasználó

S05 lessz magyar szinkornnal ???

StarWish | Felhasználó

Tudni kell, hogy nagyon nem szeretem Szörnyellát, viszont amit Victoria Smurfit ebben az eredet sztoriban csinált! :O Elsőre nem is esett le, hogy ugyanaz a színész. Maga a rész 8/10.

StarWish | Felhasználó

Rég írtam, pedig jó, vagyis inkább átlagos. A gonoszok nekem nem elég erősek, pedig az alapötlet elég jó lenne hozzá. Volt Ariel, így 9/10 a rész! :)

Lacci | Felhasználó

Tisztelt szerkesztők!
Rossz linkek vannak a sorozatnál az once upon a time in wanderland részei vannak ide belinkelve.

StarWish | Felhasználó

Azért a vendégszereplőknél meglepett Marilyn Manson neve. :D Mivel nehéz kitalálni, elmondom az árnyék hangja.
Spoiler MUTAT A fordulatok most jók voltak. A dédapa vonal nekem tetszett. A Péter Pán meg stílusos volt. Törődik itt mindenki mindenkivel, csak a múltban mért hazudott mindenki? :D Viszont emiatt történetbeli logikátlanságok nincsenek. Minden életszerűen viselkedik. Egy nagy piros pont! :) Ez a rész kiemelkedő volt most 9/10! :)

StarWish | Felhasználó

Minden a terv szerint. Persze a szerelem megtalálja a hősét. Viszont a sellőt szerintem nem látjuk többet! :( De sellős rész így jár a 9/10! :P xD

StarWish | Felhasználó

Megint sellős rész. Nagy örömömre Ariel volt. :D A történet alakul, bár nekem összességében jobban tetszett a valós fantasy párosítás, mint ez. 9/10

StarWish | Felhasználó

Amiben sellő van, az rossz rész nem lehet! xD Pán viszont kiszámítható volt. :( 9/10

StarWish | Felhasználó

Sok jó rész volt ebben a részben, de szerintem a legjobb a Rose (Fiatal Corra) és Robert (Rumplestiltskin) jelenete, mikor megtanította az aranyfonatlat. De a vallomás is jó volt. Lana (Regina is a végén jót alakított. Viszont az történt amit vártunk. Persze csalódásnak nem nevezném, elvégre ez egy mese! ;)

Impresszum | Facebook | WN Mobil | Ötletek