The Walking Dead
Új hozzászólás
The Walking Dead

[2010-] 11 évad 177 epizód
Utoljára vetített rész
11x24 - 2022.11.20
Rest in Peace


Utoljára hozzászóltak:
TheWitchHunter01 | Felhasználó

Spoiler MUTAT Számomra véget ért a sorozat Rick halálával, sajnos az egész 8. évad szörnyű volt, sőt a 9. első pár része is, viszont ez a rész, hihetetlenül epikus volt!! Már rég éreztem ilyet a sorozat kapcsán.

starbert | Felhasználó

Nagyon megosztó véleményeket olvastam a legutóbbi résszel kapcsolatban. Én személy szerint nem szorongtam még ennyire TWD alatt. Ha ezt a hangulatot, még ha csak nyomokban is, de tudnák a későbbiekben is közölni, akkor talán(!!) meg tudnám bocsájtani az előző évadbeli laposságokat, de tartok attól, hogy ismételten csak a nyitány és a záró rész lesz emlékezetes. De ne nekem legyen igazam! :)

Ja, és természetesen remélem kapunk majd végre kézzelfogható magyarázatokat 1-2 jelenleg abszurdnak tűnő jelenségre. (pl. Carol...)

ipatch1895 | Felhasználó

Király sorozat, jövő hónapban folytatás. :D

barta | Felhasználó

Nem igazán jött be. Mondjuk az egész évad nem jött be, nekem valahogy nagyon elbutult ez a sorozat, unalmas és kiszámítható lett nagyon. Örülök is hogy vége az évadnak :D

marsters | Felhasználó

Spoiler MUTAT Hogy tetszett a finálé?

marsters | Felhasználó

Spoiler MUTAT Kövi 3 részben már több akciózás lesz trailer alapján

bajzsazs | Felhasználó

Hát ez a rész elég unalmas volt a számomra. Vártam, hogy történjen valami, de semmi ami megcáfolná ezt az idilli helyet.

cloee | Felhasználó

Én imádtam az összes évadot. :) Már nagyon várom az 5.-et.

barta | Felhasználó

Szégyen, hogy elrontották ezt a sorozatot. Az első évaddal köszönő viszonyba sincsen. A mostani évaddal az évadnyitó óta rosszban vagyok, de az utóbbi 2 rész kiütötte a biztosítékot. Unalmas, kiszámítható, unalmas, és már megint a kormányzó... unalmas. Most akkor mi lesz? Megismétlik a 3. évadot?
Az első évadnak olyan egyedi hangulata volt, rögtön beleszerettem a sorozatba, most pedig egy nézhetetlen heti 45 perc szenvedés.

shadorn17 | Felhasználó

Az egyik legjobb sorozat amit valaha néztem, annyira megfogott, hogy egy hét alatt majdnem kivégeztem 3 évadot, egyszerűen fantasztikus. Az elején még nem akartam elkezdeni nézni a felirat miatt, viszont sok sok ajánlás után megpróbálkoztam vele és nem bántam meg. Ajánlom mindenkinek :)

gedi | Felhasználó

Hát, ebben a 4.-ben meg aztán végképp nem történik semmi. A karakterek kezdenek elsikkadni (pl. Michonne, Daryl...) és már végtelenül unom ezt a börtönt mint helyszínt, a Rick gondterhelt szakállas képéről nem beszélve. Ez a 3 rész elfért volna 1 epizódba és még úgyse izgultam volna szarrá magam. Ne már, hogy ez is behaljon...

rellip | Felhasználó

Nekem az első 8 rész nagyon bejött, ott végig pörgött az esemény. A második 8-ban viszont már nagyon sok volt a töltelék rész. Bár szerintem a második évadnál klasszisokkal jobb volt, számomra az volt eddig a sorozat mélypontja.

MMD | Staff

Szerintem katasztrofális volt ez a 3. évad. Kiszámítható, unalmas, és baromi sok idegesítő dolog volt benne. Véleményem szerint közelében sincs az első - vagy akár második - évadnak.

Ezen véleményen vagyok én is!

JohnHU | Admin

9/10, 7/10 és 8/10 nálam az évadok alakulása:)

Várjuk a következőt

Az mondjuk tényleg kezd vicces lenni, hogy mennyire nem jelentenek már veszélyt a zombik, ahhoz képest hogy elméletben az egész hadsereget kicsinálták

barta | Felhasználó

Szerintem katasztrofális volt ez a 3. évad. Kiszámítható, unalmas, és baromi sok idegesítő dolog volt benne. Véleményem szerint közelében sincs az első - vagy akár második - évadnak.

Spider | Moderátor

Elmúlt, lement a The Walking Dead harmadik évada is. Nekem nagyon tetszett ez az évad, volt pár lassú rész de összességében hozza az előző évadok színvonalát.
De messze van még október...istenem.

zoocsemege | Felhasználó

Nagyon jó sorozat!

barta | Felhasználó

Spider | Moderátor

Elég idegesítő volt ez a rész.
Spoiler MUTAT Egy cseppet se örülök annak, hogy megkerült a másik csoport és, hogy Rick csapata ellen fognak ők is menni.

MMD | Staff

Andrea mekkora egy szőke és idegesítő cafka, szabályszerűen irritál... :@

Spider | Moderátor

Spoiler MUTAT Azt nem tudom, hogy most merre vannak, erről nem volt szó.
De elvileg vissza fognak jönni majd, mármint a másik csoport, ha a képregény szerint járnak el. De erre azért nem alapozhatunk.

barta | Felhasználó

nem tudjuk, elég faszul volt megoldva. az a 9. rész az katasztrofálisan szar volt... bár ettől a 10-től sem voltam elragadtatva. nekem valahogy ez a 3. évad baromira nem jön be... jobban jártam volna ha minden évben az első évadot nézem újra, na az fasza volt.

JohnHU | Admin

Szerintem azokat még nem küldte el, csak amikor épp bekattant, visszamentek a részükre, vagy most ők akkor leléptek?

Spider | Moderátor

Spoiler MUTAT Én Axel-t azért sajnálom, nem volt ö olyan rossz ember, most így egyre kevesebben vannak. Remélem majd az a másik csoport akiket elküldött Rick majd vissza jönnek.

JohnHU | Admin

Durva volt a vége az utolsó résznek, azt hittem nem lesz támadás, csak beszélnek róla, de kiadta :D

MMD | Staff

Ideje, hogy valaki megkezdje az itteni véleménymegosztást is... :D

A 3. évad poszterén ábrázolt szemet - szemért hatás... lassan beigazolódni látszik az eddigi események alapján. :D

Nektek mi a véleményetek?

Impresszum | Facebook | WN Mobil | Ötletek