Game of Thrones
Új hozzászólás
Trónok harca

[2010-] 8 évad 73 epizód
Utoljára vetített rész
8x06 - 2019.05.19
The Iron Throne


Utoljára hozzászóltak:
Sa1229 | Felhasználó

hamarosan jön...
még pár honapot ki lehet bírni!

Balazs98 | Felhasználó

Kevesebb mint 2 hónap már csak :)

marsters | Felhasználó

Állítólag 7+6 részes évadok lesznek így valóban 8.évaddal zárulhat.

Ivett7 | Felhasználó

hát én ezt nem bírom, már nagyon várom :'(

pettustoth | Felhasználó

Nyolc évadot terveznek, a hatodik talán áprilisban startol. :)

marsters | Felhasználó

Brigitte:

Nem igen találtam infót következő évad mikor kezdődne, de ha előző évadokból indulunk ki áprilisban valamikor az meg még messze van :(

Brigitte | Felhasználó

Hol lehet megnézni mikor jön ki a következő? vagy még nincs kint?

varesz1999 | Felhasználó

Én nem értem mit nem lehet a sorozaton érérteni én mindent értek és sztem a legjobb sorozat

MMD | Staff

Az előző premier dátum csupán hozzávetőleges időpont volt.

vankod | Felhasználó

eltolták egy héttel a premiert? :(

Sauron | Moderátor

A könyvek nagyon jók, csak az 5-ik után nem írta tovább az író! Nincs vége, nem tudni mi lesz.

Ez így féligazság, tekintve, hogy már jó ideje dolgozik a következő köteteken. Más kérdés, hogy az utolsó három könyv megjelenései között 5 illetve 6 év telt el.

Én januárban álltam neki az olvasásnak, hogy a harmadik szezonig legalább a Kardok Viharával végezzek. Meg sem álltam, míg mind az ötöt ki nem olvastam. Még mindig nézem a sorozatot, de már egész más szemmel nézek rá...

gotfan |

A könyvek nagyon jók, csak az 5-ik után nem írta tovább az író! Nincs vége, nem tudni mi lesz. Szerintem a sorozat jól van megcsinálva, a könyv is ugrál egyik eseménytől a másikig, aki olvasta az tudja, hogy milyen nehéz lehet vissza adni filmen azt amit az ember beleképzel, mikor olvassa. A film látványos, nem gagyi, nekem nagyon tetszik!

stargatelost | Tag

Egyre közelebb állok hozzá, hogy abbahagyjam a sorozat követését!

Könyveket nem olvastam, de ha nekiállok akkor a sorozatot dobom is a kukába.
Nálam ez ilyen vagy-vagy.


Aki kicsit is érdeklődik a könyvek iránt, annak mindig azt tanácsolom, hogy azonnal hagyja abba a sorozat nézést, mielőtt még minden nagyobb poént lelőne. A könyvek fenomenálisak, a sorozat meg se tudja közelíteni az egész történet remekbeszabottságát. Ja, és a könyvekben legalább kétszer ennyi karakter van, DE meglepő módon teljesen követhető az egész, a sorozattal ellentétben. Én egyébként a második évad elején kukáztam a sorozatot, nekem már ott elegem lett a sok szereplőből :D A lehető legjobban döntöttem :) Persze azóta behoztam, meg nézem az s3-at is, de inkább csak poénból, hogy lássam, mit hogyan valósítanak meg, egyszerűsítenek le, szarnak telibe :D Szóval: a sorozatot pihentesd, és irány olvasni! :D

Kistoth | Felhasználó

Egyre közelebb állok hozzá, hogy abbahagyjam a sorozat követését!

Könyveket nem olvastam, de ha nekiállok akkor a sorozatot dobom is a kukába.
Nálam ez ilyen vagy-vagy.

Viszont ha még sokáig szenvedek a sorozattal félő nem lesz kedvem már maja a könyvhöz sem. Várom, hogy történjen valami a régiekkel, de mindig csak puff megint 2 új szereplő. Olyan mintha nem sorozatot néznék, hanem élő közvetítést egy reptér várójából. Valaki ott van egy ideig a kamera előtt aztán jópár részre eltűnik, majd felbukkan teljesen máshol.

A viráglovagot is mire megszokom, már az egész pereputtya a középpontban van. Vagy én vagyok a gyengeelméjű vagy valamit rosszul csinálnak a készítők :( .

Meg valahogy már azt is kezdem unni, hogy mindig az történik ami a legkevésbé logikus. Kezd kiszámíthatóvá válni a kiszámíthatatlanság :D

Cucuminator | Felhasználó

Nem olvastam, most leszögezem. Még mindig az egyik legjobb sorozat, de nagyon zavaró, hogy a sok karakter miatt, már nincs egy rendes kerek sztori, hanem már három rész óta azt nézem, hogy pár percre felvillan valaki, hogy lássuk még ő is itt van. Szerintem egy részben 2-3 karaktert/szálat kéne előtérbe helyezni, mert így már tényleg nem az igazi. A másik, hogy már várom a Starkok bukását, de legfőképpen azt, hogy Havas Jon fűbe harapjon. Hihetetlen mennyire irritál.

stargatelost | Tag

Ha valaki olvasta, akkor természetesen követhető. Maximum abba lehet belekavarodni, hogy mennyi mindent hagynak ki :D
könyv | Spoiler MUTAT Theonnal gondolom eljátszogat Ramsay (sorozatban a rejtélyes kiszabadító), az ötödikben ez benne van visszaemlékezések formájában, csak ott egy csajjal szökik meg hamis reményekbe ringatva magát.

JohnHU | Admin

Kb egyet értek, meg tudom érteni azokat akiknek érthetetlen a sorozat a könyvek nélkül, de sztem ha olvastad, akkor azért követhető

A könyvek persze sokkal jobbak, mint általában :)

könyv | Spoiler MUTAT Theonnal nem tudom, hogy mi lesz, még nem tiszta hogy mi céljuk ezzel a módosítással

stargatelost | Tag

Én olvastam a könyveket, így a sorozatra csak úgy tudok tekinteni, mint egy leegyszerűsített, kötelezően egymás után pakolt jelenetek halmazára. Szerintem egyre rosszabbul adaptálják, és egyre több olyan véleményt olvasni, hogy követhetetlen. Amivel teljesen egyetértek, nekem már a második évad is az volt, annak elején döntöttem úgy, hogy elolvasom a könyveket - a legjobb döntés volt, elképesztő élmény mind az öt rész, a sorozat alulról se karcolja.

JohnHU | Admin

Nos? :)

Érdekelne, kinek hogy tetszik az évad, és ha lehet azt is írjátok meg, hogy olvastátok-e a könyvet

JohnHU | Admin

Én azt remélem, hogy jobb lesz sokkal mint a 2 évad :)

mihusz | Staff

Remélem a szintet tartja majd az új évad .

MMD | Staff

Várós! :D

JohnHU | Admin

Brace yourself
The GoT hype is coming!




Impresszum | Facebook | WN Mobil | Ötletek