Fringe
Új hozzászólás
A rejtély

[2008-2013] 5 évad 100 epizód
Utoljára vetített rész
5x13 - 2013.01.18
An Enemy of Fate


Utoljára hozzászóltak:
stargatelost | Tag

Persze, hogy logikai hiba. Átgondolatlan, koncepciótlan lett a sorozat a negyedik évadtól, kb. telibe szarták az eddigi három évadot az új idővonallal. Ennek az ötödik évadnak meg amúgy se volt sok köze a sorozathoz, és sajnos a zárással is az volt a baj, hogy nem a sorozatot, hanem az ötödik évadot zárta le, természetesen az említett logikátlansággal együtt...

JohnHU | Admin

Amúgy valaki tud arra választ adni, hogy miért csak 2015-től van változás?

Tehát, ha resettelték a time-ot, és megváltoztatták a kopaszok fejlődését, akkor hogy-hogy ugyanoda jutottak 2015-re, miközben jelentős szerepe volt a 12 megfigyelőnek abban, hogy hogyan alakultak a dolgok... ?

Ez sima logikai hiba, vagy én siklottam el valami felett?

barta | Felhasználó

a sorozat nálam bekerült a Lost mellé, a best-series-ever kategóriába

StarWish | Felhasználó

Egy korszak ért véget. Jó volt az évadzáró, de a 4., 5. évad már más volt mint előtte amiért megszerettem. Persze azért néztem volna még.

A Fehér Tulipán legyen veletek! :)

sals | Felhasználó

az utolsó évad valóban nem volt az igazi, de J.J. Abrams egy újabb sorozattal nyűgözött le (hozzáteszem hogy 5 éven keresztül :D

Kárpátia93 | Felhasználó

Nagyon jó volt!!

JohnHU | Admin

jajdetetszett :)

Spoiler MUTAT Egy dolog hiányzott, hogy legalább egy snittre mutassák Walteréket megérkezni
Egyik legjobb sorozatnak lett vége.

barta | Felhasználó

oh my freakin fuckin god. ez gyönyörű volt

bitorlo | Felhasználó

Hiányozni fog :(

Kárpátia93 | Felhasználó

Ez az 5. évad nem valami erős de sajnálom hogy már csak 3 rész van hátra.

JohnHU | Admin

Holnap Fringe! Hétvégén meg is nézzük :)

StarWish | Felhasználó

"I know who Donald is. Donald is September."
Meglepett, kíváncsi leszek mit hoznak ki ebből!

barta | Felhasználó

nem lesz ráadás évad, ez szinte 100%. nekem is az egyik kedvenc sorozatom és nagyon sajnálom, hogy vége lesz. de ez van, el kell fogadni.

Tom70810865 | Felhasználó

..ezt a sorozatot nagyon nem kéne még befejezni. lehet hogy csak nekem tűnik úgy, de mintha itt már kissé kapkodnának a lezárással.

sebaj, remélem itt is smallville szerű lesz a befejezés. (mármint hogy kapunk egy ráadás évadot meglepetés bejelentéssel), csak ne rontsák el úgy ahogy azt a smallvill-nél tették.

Hypeboy | Felhasználó

Jobban mondva inkább 3 hét...

Stubnyek | Felhasználó

Annyira szeretem a sorit, hogy kimaradhatna 1 hónap is minden rész között. Így tovább tartana. :)

JohnHU | Admin

Következő rész 15 nap múlva
Kimarad 2 hét? :O

Impresszum | Facebook | WN Mobil | Ötletek