Dollhouse
Új hozzászólás
Dollhouse - A felejtés ára

[2009-2010] 2 évad 26 epizód
Utoljára vetített rész
2x13 - 2010.01.29
Epitaph 2: The Return


Utoljára hozzászóltak:
VeroncaiKaproncai | Felhasználó

Ez egy remek sorozat ! csak ajánlani tudom ! :) <3

StarWish | Felhasználó

@JohnHU: Én talán az Angel-el (vagy Star Trek: Enterprise). Kíváncsi lennék hányan kezdték Mr. Whendon sorozataival a függőzést! :D
De még akarók majd erről is pár szót írni ide! :)
@CrazyWolf: A két 13-at hagyd a végére, úgy lesz igazán kerek. A 00-át elsőnek ajánlom! :)

JohnHU | Admin

@JohnHU: Melyik Joss Whedon remekművet ne szeretnénk? Nekem a Firefly a favorit, neked? :)
Firefly valószínűleg nekem is, Buffy azért kiemelendő még, mert azzal kezdtem kb a sorozataddiktságom :D

StarWish | Felhasználó

Vigyázz élményromboló!!! | Spoiler MUTAT Érted, ezt is hajnai 3-kor kell néznem! Boyl a feje az egésznek, az életben nem gondoltam volna.
Ez a rész simán 10/10, egyik legjobb sorozat rész amit láttam.

StarWish | Felhasználó

Egy Alexis Denisof, és egy Summer Glau is befigyelt, már csak Alyson Hannigan meg a nagy kedvencem Nathan Fillion hiányzik... Vajon bent lesznek? :D
Spoiler MUTAT Az hogy a szenátor baba, nos csak lestem... De nagyon nagy fordulat. :)
@CrazyWolf: Sorba érdemes nézni. A 1x00 inkább csak egy kis plusz az elejéhez. A két 13-as rész, meg eltérő. Még a másodikat nem láttam, de lehet egyben is jó! Így viszont már koppintásnak érzem a Rejtély ezen megoldását...
@JohnHU: Melyik Joss Whedon remekművet ne szeretnénk? Nekem a Firefly a favorit, neked? :)

MMD | Staff

Érdemes megnézni az 1x00 és 1x13 epizódokat? Először nézzem meg e két epizód nélkül majd a végén pótoljam, vagy már eleve azzal kezdjem? Köszi!

JohnHU | Admin

De irigyellek, egyik legegyedibb sorozatom volt
Arról nem is beszélve, hogy igazi dreamteam a szereplőgárda, mert kb mindenki játszott másik jó sorozatban is

Hm, lehet majd újra is nézem...

StarWish | Felhasználó

Hopp, egy Felicia Day! :D Vajon mért nem lep meg, hogy szinte minden sorozatban ott van? xD Amúgy az 1x13 egy igazi hamisítatlan Joss Whedon rész. Kiváncsían várom a 2x13-at! (Ezek a részek, olyanok mint a Rejtély 19. részei, csak lazán kapcsolódnak a főszálhoz.)

StarWish | Felhasználó

Azért Amy Acker-nek nem semmi teste van. :D Jó volt, hogy végre megmutatták. ;) Spoiler MUTAT Tetszene az a fordulat, ha Mallard lenne Echo gondozója. :)

StarWish | Felhasználó

Spoiler MUTAT Alan Tudyk, mint Alpha! Wáó élmény volt. Egy percig nem kaptam szikrát! :D

Impresszum | Facebook | WN Mobil | Ötletek