Skins
Új hozzászólás
Spanok

[2007-2013] 7 évad 61 epizód
Utoljára vetített rész
7x06 - 2013.08.05
Skins Rise (2)


Utoljára hozzászóltak:
kasmat | Tag

A Cassie-ről szőlő részek kétségkívül előrelépést jelentettek az eddigiekhez képest, szerintem korrektebb sztorit sikerült összehozniuk. Cassie személyiségéből is sikerült megőrizniük a titokzatosságot, ami azért átjárta kicsit ezt a 2 részt is. :) Szerintem jól sikerültek a mellékszereplők karakterei is, Jakob, Yaniv, Maddie és Rueben is rendben voltak, kár hogy Sid nevét még említeni se említették. Igazán az ő visszatérésével lehetett volna ütős a Skins Pure, de hát ennyivel kellett megelégednünk, még így is sokkal többet kaptunk, mint Effy részeiben. Egyedül amit sajnálok az a kicsit hanyag lezárás, érdemes lett volna szerintem valami konkrétabbat összeütni, mert így megint egy levegőben lógó szálat kaptunk csak... :D

kasmat | Tag

Most volt csak időm megnézni a Fire folytatását, de sajnos a véleményem nem változott. Igaz, hogy nagyon hiányoztak a karakterek, és jó volt őket újra látni, de ezen kívül több pozitívumot nem tudok elmondani a 7. évadról. :/ Sajnos a történetszál abszolút klisés lett, a karaktereket is túlságosan leegyszerűsítették és ráadásul így abszolút kár volt "lezárás" céljából visszahozni Effy-t, hiszen éppen amilyen helyzetbe kerül a végén, arra szerintem egy jobb sztorit fel lehetne építeni...
Szerintem sokkal jobb lett volna, ha a 7. évadban a lehető legtöbb szereplőt összehozva (nyilván mindenkit lehetetlen) felépítenek egy 10x30perces évadot, amelyben egy-egy karaktert mindig előtérbe helyezve mutatják meg a szereplők jövőjét, az egyes szálak finom egymásba bonyolításával (olyasmire gondolok, mint az új Arrested Development évad, bár nyilván annak zsenialitása utánozhatatlan).

JohnHU | Admin

Összességében jó volt, a skins-es bemutatásmódot sikerült megtartani, a karakterek ugyan már nem suliba járnak, de sztem túl nagyot ugrottak az életpályán, illetve ami még zavart, hogy amennyire összetett karakter volt Effy ahhoz képest nagyon kis egysíkú széplány lett belőle. Amit megtartottak a régi tulajdonságaiból, pl hogy este kiszökik szétcsapni magát, az se kapcsolódik a történethez vagy bármihez..

De mégis jó volt nézni régi karaktereket, a történet elmegy, bár Naomi történetét egyik filmen se szerettem eddig nézni, viszont igazuk van, hogy amíg a fiataloknak azok voltak a problémáig, a felnőtteknek inkább ilyesmikkel kell szembe nézniük, és hát erről szól a skins

Várjuk Cassiet:)

katcsa | Felhasználó

Szamomra nagy csalodas volt a Skins Fire... Remeltem esik par szo majd Freddie-rol, egy visszaemlekezes, de semmi. A Naomily szal lezarasa meg... Nem is tudom mit mondjak. En nagy Naomlily fan voltam, hihetetlen fordulatokkal tudtak az o kapcsolatukat fuszerezni. Imadtam. De ez a lezaras olyan nagy csalodas volt nekem, hogy nem is tudom magam tultenni rajta. Most azt kivanom barcsak ne neztem volna meg. Remelem a Cook tortenetet jobban sikerult osszehozni. Az ekezetek hianya miatt elnezest, de angol billentyuzetrol irok.

kasmat | Tag

A Skins visszatért? Nem. Fontosnak tartom leszögezni, hogy ez már nem az a Skins ami volt, a 7. évadot sokkal inkább külön sorozatként érdemes felfogni. A téma ugyanis a 3 kulcsszereplő (Cassie, Effy, Cook - nagyon jól lettek megválasztva) boldogulását mutatja be a 'nagybetűs' életben. Az első rész ugyan jó volt, és külön öröm volt újra látni Effyt és Naomit, de számomra a Skins hangulatot már egyáltalán nem hozza. Túlságosan komolyra sikerült talán a dolog (nyilván nem maradhatnak lázadó fiatalok örökké), engem leginkább a szintén Bryan Elsleyhez köthető Dates-re emlékeztet, csak itt nem a randizás, hanem a felnövő fiatalok világába tekinthetünk meg a dráma által. Mindemellett jó sztorit sikerült írni az első részben Effynek, remélem azért nem fog túlságos átfordulni klisésbe, sajnos azért ott lebegett számomra a tipikusság eddig. :/ Az évad egyébként karakterenként 2-2 45 perces részből fog állni, így kvázi 1-1 filmet kap mindhárom kulcsszereplő a történetének lezárására.

Impresszum | Facebook | WN Mobil | Ötletek